Bizi Takip Edin:

Euro Magnet

Çubuk Mıknatıslar

Gıda, plastik, toz halindeki kimyasal vb. ürünler ve sıvı akışlarda kullanıma uygun üretilir. Eczacılık endüstrisinin standardını karşılayabilecek nitelikte ürünlerdir. Kullanılacak alana ve amaca uygun olarak istenilen ölçülerde, neodyum ve seramik mıknatıslar kullanılırak çeşitli ölçülerde ürünlerimiz, 304 veya 316 paslanmaz çelik kaplama ile üretilir. İsteğe göre her iki ucuda kapatılabilir, bağlantı uçları açılabilir.

 

Çubukların iki tarafına M8 diş açılarak veya saplama bırakılarak ürün döküşlerine kolaylıkla montajı yapılabilir. Komple sızdırmaz şekilde sıvı ile etkileşimli ortamlarda kullanılabilir. Kullanım alanında sıcaklık var ise sıcaklıklığa uygun mıknatıs tercih edilmelidir. çubuk mıknatıslarda uygulama yerine maddelerin yoğunluğuna ve temizliğine göre çubuk sayısı artabilir.

 

Elinizin ulaşamadığı yerlenden metal parçalarını kolaylıkla almanızı sağlar. Kolay kullanımı sayesinde sapı çektiğinizde metal parçaları rahatlıkla temizlemenizi sağlar. Bu bar sayesinde ürününüzün içinde ne kadar metal parçası olduğunuzu da görmeniz mümkündür.

Farklı seriden ilgili Max çalışma sıcaklığı:
H series: 120
SH series: 150
UH series: 180
EH series: 350