Bizi Takip Edin:

Euro Magnet

Çekim Alanımızda Siz Varsınız

Savunma, Otomoti̇v, Maki̇na, Elektri̇k ve Elektroni̇k, Gıda, Hububat, Baharat, Plasti̇k, Serami̇k, Sağlık, Ki̇mya ve Eczacılık, Cam, Maden, Teksti̇l, Mensucat, Hayvancılık, Deri ve Ayakkabı, İnşaat ve Toprak Sanayi…
Tüm endüstriyel mıknatıs ihtiyaçlarınızı karşılamak, ürünleriniz için en verimli manyetik sistemleri tasarlayıp hızlı ve güvenilir çözümler sunmak için her zaman yanınızdayız.

01 Sürekli Yenilik

Arge yatırımlarımızla işinize yenilik getiren teknolojik ve benzersiz çözümler üretiyoruz.

02 Müşteri Memnuniyeti

Satış öncesi ve sonrası desteğimiz ile sonsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Yeni Marka ile Yenilikçi Çözümler

Ar-Ge yatırımlarıyla sürekli gelişen teknolojiyi takip edip uyguluyor ve yüksek kalite standartlarından ödün vermeden tüm üretimimizi bu felsefeyle gerçekleştiriyoruz. Deneyimli, eğitimli ve dinamik kadromuzla birlikte gelecek için çalışıyoruz.

EuroMagnet - Çekici Teknoloji

Euro Magnet; endüstriyel mıknatıs, manyetik ayırıcı ve manyetik tutucular alanında üretim yapmak üzere İzmir’de kurulmuştur. Uzun yıllar boyunca sektörde edindiği deneyimlerini ve bilgi birikimini, şimdi yepyeni bir anlayışla pekiştirerek sürdürmektedir.

Sürekli gelişim ışığında, üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlamak için gece gündüz demeden çalışan Euro Magnet, sektörün ihtiyaç duyduğu; Mıknatıslar, Manyetik Plakalar, Çubuk Mıknatıslar, Seperatörler, Manyetik Süpürgeler, Kollu Manyetik Kaldıraçlar, Elektro Mıknatıslar ve Demanyetizör ürünlerinde, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Euro Magnet; yenilik, zeka ve hayal gücüyle oluşan yeni nesil sanayinin bir parçası olmaktan mutludur, gururludur.